Mapeadores

[ADMIN] Baster61 do not know the rules


#1

Ben büyük kulüpler , buhar kimliğiyim; http://steamcommunity.com/profiles/76561198076423807 i 4k hr oyun zamanı csgo var ve 1k saat mepadores sunucu oyun süresi, ben 3 yıl gibi oynamak.

bu benim ilk kez bu yöneticilerin Baster61 ile ilgili sorunu o adil değil admin ve kuralları bilmiyorum bu yüzden bu başlık açmak gerekiyor.

Bu gece sadece 1 admin çevrimiçi sunucu 25.02.2018, biz haritayı oynuyorum, x2 zamanın geri düşüşünü söylüyorum, Baster61’den sonra sadece bu “x2 zaman geri dönüşü” bana 1 SAAT sesini kapattı, ne için susturdun diyorum? Spam gönderdiğim için söyledim, bu beni yasakladı mı? Ben yönetici değilim, mod değilim, ancak eminim ki bu adamı daha çok kere kullanıyorum ve ne yaptığımı biliyorum ve tüm sunucunun kurallarını biliyorum. Zehirli değil, spam değil, SADECE YARDIMCI TAKIMI SAYIN.

Kurallara uymayan insanlar ilk önce uyarı alırlar, sonra tekrar yaparsa sessizleşebilir veya yasaklayabilirler.

Ancak bu yönetici uyarıda bulunma ve arkadaşım için beni susturma.

https://ibb.co/mWc7dH siz bütün dilsiz 10 dakika 30 dakika 1 saat 24 saat uyarı sonra, burada görebilirsiniz, ama esta yönetici 1 saat beni susturmak.

Oyunu oynamak için bir engelim varsa herhangi bir sessiz veya yasak için haklısın.

Ama eğer iyi bir nedenim yasaklandıysa, bu benim için ve eski üyeler için bir sorundur.

Bugün yasaklıyım, belki yarın başka bir yaşlı üyeyi hiçbir sebeple yasaklamadık, bu sunucuyu daha iyi topluluk haline getirebiliriz, ancak kural tanımayan yöneticilerle değil.

Teşekkürler …


#2

First of all, I don’t think making this post in Turkish helps your cause, to me it seems your English is good enough to have written this complaint in that language.

Admins may vary in the amount of time they mute for, the fact that you were muted for 100 minutes and not 1000, means this mute was meant as a warning and not a punishment.
The admin already explained his reasons in-game: https://i.gyazo.com/172c231c8a541ed5f4c5d8df4497ef08.png

It was only a mute, not a gag, not a ban, and since it has expired already I think this should suffice.